Wegwijs in de ZORG Don Bosco Groot-Bijgaarden

Heeft u vragen? Heeft uw kind nood aan individuele begeleiding? Wij bieden hulp rond 3 werkterreinen:
- Specifieke ondersteuning bij leerstoornissen
- Leren leren
- Socio-emotionele vragen

In onze folder die u hieronder kan downloaden leest u alles over ons zorgbeleid. 

Contactpersonen:

LEERSTOORNISSEN/SPECIFIEKE ZORG:

     Linda Billoy (l.billoy@donboscogb.be)

LEREN LEREN: 

     1ste graad: Linda Billoy (l.billoy@donboscogb.be) en Annik Engelbeens (a.engelbeens@donboscogb.be)

     2de en 3de graad: Marjan Claes (m.claes@donboscogb.be)

SOCIO-EMOTIONELE VRAGEN:

     Hilde Vercammen (h.vercammen@donboscogb.be)

     Anja Moonens - motivatiecoach 1ste graad (a.moonens@donboscogb.be)

     Inge Jacobs - motivatiecoach 2de en 3de graad (i.jacobs@donboscogb.be)

C.L.B. Pieter Breughel:

Begeleiding:

     Anneleen Duquet (a.duquet@vclbpb.be)

     Conny Herzeel (c.herzeel@vclbpb.be)

     Lore Neeskens (l.neeskens@vclbpb)

     Ward Deprins (w.deprins@vclbpb.be)

     C.L.B.-arts: Dr. Monique Aerts (m.aerts@vclb-pieterbreughel.be)