SAMEN SCHOOL MAKEN.

Help je graag bij schoolse activiteiten?
Ben je een denker?
Ben je een doener?
Ben je klein, groot, blond, bruin, blank of zwart?
Heb je uitgesproken talenten?
Hou je van informatieve momenten?
Doe mee!

WIE ZIJN WIJ?

Voorzitter: Leen Gunst - Labruhe => leen@labruhe.com
Penningmeester: Leen Tilburgh => leen.tilburgh@gmail.com

Werking klasouders:
Annemie Baestroey => annemie_killens@hotmail.com
Evelynn Maes => evelynn.maes@skynet.be
Peter Hooghe => peter.hooghe@skynet.be
Hans Gens => hans.gens@skynet.be
Tom Monteyne => tom.monteyne@gmail.com